| LoL1234567890 a întrebat:

cum sa ii spun unui baiat ca imi place de el daca el ma uraste.Am mai fost cu el impreuna dar ne-am despartit din cauza ca el vroia sa ma sarute de la prima intalnire.Asta s-a intamplat acum vreun an.

Răspuns Câştigător
| Kyuubimon a răspuns:

Si ce ar mai vrea el la prima intalnire? Sex?
Nu trebuie sa-l saruti cand are el chef.Si daca te uraste, inseamna ca nu te-a placut niciodata, voia doar sa se foloseaca de tine.Intai cunosti persoana, nu sari direct pe ea.Era un golan, si este.Cred ca, iti dai si tu seama de asta.

2 răspunsuri:
| Stefania96dfg a răspuns:

Apropiete din nou de el, arata-i ce a pierdut si deveniti mia intai prieteni apoi poate isi va da seama ca a grsit si se va inoarce la tine! Succes!

| alee_3005 a răspuns:

Hmm pai lavinia eu spun ca nu e nimic neinregula sa. te saurti cu un baiat asa ca fa-o poate el inca tine la tine incerac se te apropii de el si sa il faci sa faca el primul pas iti ures mult succes!:*