| rz346 a întrebat:

Bună! Cum să îi zic prietenului meu, sa ne masturbam?
(Suntem baieti)

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Îl chemi să vedeți un film xxx. Și începi să te atingi prin pantaloni. Discret, dar nu prea...
Vezi de acolo cum "curg" lucrurile.

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Fiind ambji

| Emilian65 a răspuns:

Fiind ambii băieți, puteți sa vorbiți ca între doi bărbați ca vreți să va masturbat.

| Giulia911 a răspuns:

Ti-am spus sa nu îi mai zici, ca te bate.

| Cavaler001 a răspuns:

Mai bine mergi la psiholog.
Vrei sa te faca de ras la toti cunoscutii?
Masturbarea e ceva personal si o faci atunci cand n-ai incredere in tine sau esti singur, tot ca n-ai incredere-n tine sa intri in vorba cu o fata!

| iulianrebelul2452 a răspuns:

Am și eu un prieten gay, daca te interesează te pot ajuta sa vb cu el etc, are sfaturi bune despre chestii de genu

| mihaidiablo a răspuns:

Aici depinde si de curajul tau dar si de el (daca este open mind poate va incerca sa te convinga ca asa ceva nu este ok sau va incerca sa caute motive sa plece )dar cel mai mult depinde si de relatia voastra de prietenie
revenind la subiect ai putea sa ii propui cu subinteles ceea ce vrei sa faci

| LuciLuci2 a răspuns:

Pe șleau " hai să ne masturbam" și gata. Hahahaha