| Maddu_2367 a întrebat:

Cum sa il fac pe fostul iubit sa regrete ca m-a parasit pe mine petru alta cu care doar s-a culcat.Pe mine ma iubeste ca o sora acum si isi cauta tot felul de prietene blonde, el e rupt dupa blonde.Astept sfaturi-le voastre.Pwwp

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îl tratezi cu indiferență. După cine alergi? După un afemeiat?
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Razbunarea nu o sa-ti aduca nimic bun.
El nu te iubeste deci o sa-l doara fix in pix de ce ai vrea tu sa-i faci.

Apoi e doar un magar care nu merita atentia ta nicidecum.

Evita-l ca e mai sanatos!

| Shine a răspuns:

Tu nu trebuie sa te schimbi pentru nimeni si nici sa il faci pe fostul tau iubit sa sufere. Se va ocupa viata lui de asta. Ar trebui sa il ignori si atat. Sa nu iti pese nici macar putin de el. Fiecare cu gusturile lui, doar nu o sa te vopsesti pentru nimeni cu atat mai putin pentru un bou. Uita de el! Asta e cel mai bun lucru pe care poti sa il faci. Sper ca te-am ajutat!

| bogdanbocaful a răspuns:

Deci te vopsesti blonda si te culcu cu tatsu!tongue

| Maddu_2367 explică:

Daa multi mi-au zis sa ma vopsesc blondalaughing