| Deniz_Alexannder_1989 a întrebat:

Cum sa o fac sa ii para rau ca si-a batut joc in sufletul meu ( sa o sufere dupa mine, cand ii e lumea mai draga)?
Multumesc aticipat!

4 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Las-o in pace si nu-i mai da atentie. Fiecare primeste ceea ce merita.

| RAY a răspuns:

Ura si razbunarea nu sunt deloc bune, invata ceva din asta si mergi mai departe, ai grija in ce fete ai incredere pe viitor, fetele se compromit cu noi stau cu noi pana isi implinesc scopul apoi fug la altul asta e noi vrem vrem sex asa ca le acceptam asa cum sunt ele

| WaterDrop a răspuns:

Combina`te cu una mai frumoasa, desteapta, bogata decat ea apoi fa tot posibilul sa i`o arati si sa te lauzi cat de fericit esti acum ca in sfarsit ti-ai gasit dragostea. Daca nu esti capabil de asa ceva, mai ai de lucrat la tine si meriti sa suferi.

| djddjdjsjsjjdjsjsjsjs a răspuns:

Crede-ma o sa se întoarcă roata, când ii e lumea mai draga si când nu se aștepta, iar tu o sa fii tare fericit...