| 니코 a întrebat:

Cum sa se poarte o fata timida cu baiatul pe carel place?

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Pai daca e timida nu stiu cate lucruri poate face. oricum dupa parerea mea persoanele timide sunt tare dragalase, oricum ar trebui sa ii mai arunce o privire, daca o priveste si el atunci sa ii zambeasca, sa se bage in seama cu el cu chestii gen "Buna, eu sunt X-uleasca" ca sa afle ca existi. oricum cel mai simplu ar fi sa vorbiti pe mess, ca si cum ati fi amici, sa incepeti sa va cunoasteti si sa va intelegeti, dupa daca si el te place stii ce trebuie sa faci.winking

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ai 2 arme:
Zambetul si privirea.(poate si aspectul)
Timiditatea iti incatuseaza restul armelor.

| Rebecadulcic a răspuns:

Natural,daca te place bine, daca nu este pierderea lui nu crezi? ...Nu trebuie sa te schimbi daca nu te place cum esti tu.Eu nu m-as schimba daca nu ma place un baiat, pentru mine asta ar insemna sa ma injosesc.