| garbrielaiubestesex a întrebat:

Buna! Cum sa tina orgasmul mai mult la femei? Eu am orgasm cand ma masturbez, cand citesc sau vad ceva legat de sex, nu exagerez. Este ceva gresit? Astept cat mai multe răspunsuri.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Injecteaza ți dopamina in vene și vei simți plăcere mai mult timp

| mihai69 a răspuns:

Excită-te mai mult.
Fă-o cu o prietenă.
Etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand citesti esti excitata nu e orgasm, orgasm ai doar daca te masturbezi pe clitoris sau vaginal/anal/oral
cand ai orgasm nu te opri din ce faci continua si chiar daca nu tine mult poti ajunge sa ai orgasme multiple bafta la orgasme intense! incearca cu jet puretnic de la dus pe clitoris si sa imi scrii dupa daca a mers;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau nr meu vb pe whatsapp?

| Ilovebmw a răspuns:

Cati ani ai

| anonim_4396 a răspuns (pentru garbrielaiubestesex):

Ai chef de joaca de te grabesti?

| anonim_4396 a răspuns (pentru garbrielaiubestesex):

Vrei sa vorbim mai mult?

| anonim_4396 a răspuns (pentru garbrielaiubestesex):

Nu mai vrei sa vb?