| Eu_8005 a întrebat:

Cum v-ati cunoscut jumatatea?love struck

8 răspunsuri:
| kidulinha a răspuns:

In seara de Paste... I was drunk(my bad blushing).Si m-am dus si m-am prezentat si s-a uitat stramb la mine si m-a enervat si am plecat. Si ne-am mai intalnit de cateva ori ( prietenul lui cel mai bun era coleg de clasa cu mine ).Dar eu nu-l suportam. Si apoi ne-am intalnit intr-o zi de vara. 26 iulie mai exact :X si am vorbit mult si siincer nu mai stiu ce vorbea el acolo pentru ca eram pur si simplu captivata de ochii lui:Xsi la sfarsit el vroia sa plece si l-am intrebat daca pleaca pur si simplu straight face si a venit si ne-am sarutat blushing e atat de dulce :X si astazi 26 aprilie 2011 facem 9 luni :X
E o persoana minunata :X
Tusmug? Cum ti-ai cunoscut jumatatea?:*

| Laviy a răspuns:

Pai cand am iesit impreuna cu niste prieteni in oras. Unu dintre prietenii mei l-a adus si pe el:X. Eu nu il cunosteam deloc. Si eram in centru si ne-am asezat pe o banca, eu statea langa o prietena de-a mea, dar a venit un prieten de-al meu mai nebun si m-a tras de pe banca si s-a pus el langa prietena mealaughing Si face eu "Bah eu acum unde stau?" si mo chemat baiatu ala langa el si mi-a pusmana in jurul umerilor. Dupa acea am mers intr-un parc si un prieten mi-a zis ca Razvan ma place(Razvan il cheam ape prietenul meu) si ca vrea sa fie cu mine. Dar eu nu il cunoasteam deloc si nu simteam nimi pentru el si mai era si problema ca el avea 15 ani iar eu doar 12. Dar Razvan m-a convins ca nu e o problema, dar totusi nu stiam ce sa fac si i-am spu sa vina a doua zi la film si ii dau acolo raspunsu. M-a condus acasa si cand sa plece ne-am m-a sarutat, aveam destul de multe emoti deoarece eu nu ma mai sarutasem cu cineva si nu stiam, dar a venit de la sine. Si de atuncea am ramas tot impreuna:X

| Forevăr a răspuns:

La tara la bunici love struck Tocmai ce ma despartisem de fostul si incetul cu incetul a inceput sa se apropie de mine de nici nu mi-am dat seama. Intr-o seara la bunici vine el :X si mai erau si altii. Pe la 00:25 incepe sa se care fiecare la casa lui laughing Eu plecam si el m-a oprit putin si m-a intrebat : vrei sa fii cu mine? Eu nici nu am mai asteptat si Da! Da! si a urmat un sarut day dreaming. De atunci a trecut 11 luni jumatate day dreaming

| Loola_4761 a răspuns:

Pai sa spunem pe scurt : eu sunt din Galati si intr'o vacanta eram la tara si ma uitam pe geam si am vazut un vecin care eu nu il suport de loc care e tot din Galati si venisera toti verii si verisoarele lui din Galati ( sunt cam multi) big grin si il vedeam mereu pe un var de-a lui iesind pe poarta cu bicicleta se plimba se intorcea si peste 10-20 min iar iesea si cu timpul m-am indragostit de el big grin

| Brandusha16 a răspuns:

La mine e cam ciudata situatia.big grin.Pe scurt: Eu l.am cunoscut p net. d fapt mamarolling on the floor. da` s sp sh dc l.a cunoscut eabig grin. Eu il aveam d mult in lista da` pentru ca eu aveam alta relatie mai lunga cu X nu vb deloc cu el. pana cand in toamna anului 2010 am inceput liceul sh m.am despartit d X. eu cu ftele p afara, nu aveam habar c poate sa-mi fac mamaI don't want to see. mamik mea s.a dat drept mine, a vb cu el prima data (10.11.2010-p aceaasta data faceam un an sh 11 luni cu X ) sh mi.a aranjat intalnirea cu el. ziua urm (11.11.2010) m.am int cu el sh d cand ne.am int am ramas impreuna :X:X
El statea l camin, dar la o luna sau 2 el s.a mutat la mine blushing. sh sa tin cont ca el nu e ortodox, iar mama lui isi doreste pentru el o fata din aceeasi religie cu ea straight face. Trecem sh peste asta. Daca este iubire invingi tot!

U? Pe a ta nu ne.o spui? As vrea sa citesc sh povestea ta day dreaming...

| fyfy3 a răspuns:

Pai cum.Eu stateam cu prietenele mele in parc pana ce un coleg de cls a venit si m-a luat de mana pana intr-un loc si mia zis.Si acu mai sunt cu el.

| MinoreBay a răspuns:

Pei el avea la status iubesc pe cineva si o prietena de-a mea vroia sa afle daca lui ii place de ea iar eu m-am oferit sal intreb chiar daca nul cunojteam am loat id lui si l-am intrebatt el nu a vrut sa-mi spona si am hotarat amandoi sa ne prefacem ca suntem impreuna sa radem de cineva si a 2a zi n-am hotarat sa ne intalnikm sa facem misto de fete dar pana la orma ne-am indragostit si acum au trecut 6 luni de atunci si ink ne iubim iar in aceste 6 loni am trecut prin multe cu el si ink exista dragoste:d

| Alexa_8947 a răspuns:

In ziua de pasti, acum 3 ani, cand eram la tara la bunica mea:X