| Agapimu a întrebat:

cum va place sa fie o fata pentru voi? Multumessc

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu conteaza, stii dc? pentru ca eu nu accept pe niciunawinking

| cOnTexT a răspuns:

Depinde, o fata care iti place e mult mai frumoasa decat una care ai vrea tu cum sa aratewinking! Asa e viata, si e frumoasa.tongue

| Dek a răspuns:

Sincera, frumoasa, dulce si intelegatoare

| Gizăz a răspuns:

Astea-s chestii strict subiective. Pe scurt: să mă binedispună! Ce înseamnă asta PENTRU MINE? Inteligentă, amuzantă și respectuoasă(mai ales ultima).
Din punct de vedere fizic nu am multe criterii. Să nu fie grasă(da, aici sunt superficial dar nu sufăr; asta e) și să aibă măcar 1. 70 că am totuși 2 metri.

| Ambrus a răspuns:

Haideti ma, mai terminati cu sincera intelegatoare si din astea. Ca nu o sa gasiti nicidata o fata asa. laughing Sa fie frumoasa, deasteapta.

| disturbed a răspuns:

Sters.

| magicianul19 a răspuns:

Sincera, aranjata, iubitoare, intelegatoare, fidela

| problematic a răspuns:

Sincera, cu parul lung, impletit frumos.

Serios acum. o fata trebuie sa fie sincera in primul rand. Trebuie sa aiba bun gust si mai ales bun simt. Si este de ajuns. Restul vine de la sine.

| selenasel a răspuns:

Eu sunt o fata si nu sunt cam reusite daca vreti sava placa o fata sa o acceptati asa cum e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa cum stie e cel mai bene, sa fie naturala si normala...nu locca si pitzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aibe mustata!

| Mihai_7203 a răspuns:

O fata ar trebuie sa arate bine, sa aiba forme. sa nu se supere usor sa fie intelegatoare. etc.