| Elena_9064 a întrebat:

Cum vi s-a parut primul vostru sarut? La cati ani s-a intamplat? Unde? Va placut?

Răspuns Câştigător
| liz23 a răspuns:

Primul sarut...atunci a fost o adevarata tragedie, acum aduce pe fata oricui un zambet. Face parte din primii pasi in viata, din experientele care mereu te vor face sa zambesti. Aveam 16 ani, un sarut de copil care m-a facut sa simt fluturi in stomac.

10 răspunsuri:
| cherrybomb a răspuns:

La 12, scarbos mi-a bagat limba pana in gat, bleah

| Doηηa a răspuns:

Primul meu sărut a fost la vârsta de 4 ani, nici nu mai ţin minte cum a fost!happy

| JelLy_3370 a răspuns:

Hei:d.Primul meu sarut poate, a fost fara ca sa vreaulaughing.Era cu un tip pe care il cunoscusem cu o seara inainte.Si a 2 zi m-a intrebat daca iesim si ca sa nu fiu rea am iesit.Si fata prin care l.am cunoscut ne-a lasat singuri.Asta s-a intamplat in curtea scolii,in fata portiilaughingPenibilsmug! Dar noi de fapt nu eram impreuna,el a crezut ca suntem, si a aflat toata scoala mea, cu toate ca el era din alta scoala.Si m.am suparat si i-am trimis mesaj si gata:d.laughingStiu ca e ciudat dar acesta a fost primul meu sarut

| JelLy_3370 a răspuns:

Am uitat sa zic aveam 13:d

| alexa19 a răspuns:

Bunahappy,Primul sarut l-am avut putin cam tarziu, la 18 anihee heecu primul meu prieten,cel cu care sunt si acumlove struck.
Eram cu el in bloc,ascultam muzica si vorbeam,si din vorba in vorba s-a apropiat usor de mine si ne-am sarutatlove struck, cel mai frumos sarut,, a fost superlove struck

| MulteAmintiri a răspuns:

Pai primul meu sarut. Pff plin de emotii, a fost cu primul meu prieten. A fost acum 3 ani, deci aveam 11 ani atunci ( ii spunem baiatului X big grin ). Si vreau sa zic, cu baiatul cu care m-am sarutat prima data ( X ) si acum suntem impreuna, ne iubim si avem o poveste de iubire love struck ne stim de cand eram copii. Asa si eu il cunoscusem, ce sa zic dragoste la prima vedere si stiam ca o sa trebuiasca sa ma sarut cu el ca mai incercase dar eu il evitasem ca nu stiam. Si in fiecare zi citeam sfaturile pe net despre primul sarut, ce sa faci, ce sa nu faci, cred ca nu exista articol care sa nu-l fi citit eu. laughing
Asa si.vine minunata zi. Pe atunci eu umblam cu el si un prieten de al lui,eram toti afara si ma placea si ala si noi incercam sa ne sarutam cand nu este el pe faza. Si ii spune X prietenului sau sa se duca la magazin sa ia niste biscuiti. Si s-a dus ( era intuneric afara ), si in momentul ala s-a apropiat de mine si ne'am sarutat CU LIMBA. Deci prima oara cu limba. Am fost varza nu stiam nimic si el nu stia ca e primul meu sarut. Bineinteles acum, in prezent stie big grin. Dupa se intoarce ala, si ii zice X sa se duca iar k nu ii plac biscuitii astia laughing)). Si s-a dus iar, si iar ne'am sarutat, dar ne'a vazut ala de data astalaughing. dar nu a zis nimic,cel putin nu de fata cu mine laughing.
Asa si in urma cu cateva luni mi-a spus ca prima data am fost varza, si eu i'am zis " pai da dar am exersat cu tine si acum stiu, ce sa faci daca era primul meu sarut ".
Deci cel mai mult ma bucur ca si acum sunt cu el, ca a fost primul meu sarut cu primul meu prieten si ne amintim si in prezent de momentele alea laughing). A fost magic prima oara chiar daca nu am stiut, plin de emotii. love struck
Sper ca nu te'am plictisiiit. laughing Pupici :*.

| Sunrize9000 a răspuns:

Primu meu sarut care l-am simtit cu adevarat s-a intamplat acum cateva zile. fara sa vreau. cu fata pe care o iubesc ( am 13 ani ) in clasa.hee hee

| Giulia97Anna a răspuns:

La 16 ani, acum de curand

| Snowbunny a răspuns:

Primul sarut.La 16 ani, cu primul prietenbig grin A fost dragut, nu ma pot plange.

| SoriiBaa a răspuns:

Primul meu sarut a fost foarte emotionant, cam pe la 10 jum ani, in parca, da mi-a placut dar ma cam durut capul de la emotii