| Annaa_5032 a întrebat:

cumva un barbat casatorit se poate indragosti de o minora? ca asa ii spune mereu, si nu vrea sa faca s. cu ea, ca cica e prea micuta.

13 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un barbat casatorit se poate indragosti de oricine ii vine lui, daca e acceptat.Nu-ti imagina ca o casatorie il obliga la credinta vesnica unei singure femei. Daca nu esti tu,va fi alta,daca e in firea lui sa-si insele sotia,o va insela! Cel mai bine ar fi, dupa parerea mea, sa-i dai urgent papucii si sa-ti gasesti pe cineva de varsta ta.Nu te grabi, in viata...Ai timp pentru toate, crede-ma!

| mgtow a răspuns:

Daca se indragosteste de o minora inseamna ca are probleme cu bibilica. Mai ales el trebuie sa isi vada viata alaturi de nevasta.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Da, se poate indragosti, ca minora poate avea 17 ani jumate si el doar 19 ani insurathee hee, deci nu e bai cu varsta.
Chestia e ca el trebuie sa isi respecte sotia, iar minora sa nu ii dea apa la moara.

| NickiMinaj a răspuns:

Vai, ce dragutlaughing daca ar fi UBYREA atat de mare, ar divorta si ar creste minora ca un parinte responsabil. gen lolita.

| Dav7id a răspuns:

Casatoria e doar pe hartie, mereu am zis asta nu e nevoie de casatori pentru a iubi pe cineva.Dar si daca o faci de ce o faci? Puna sa isi vada de treaba e vreunul de varsta minorei care ii place de ea.

| andreeutzaa a răspuns:

Da,se poate indragosti.Sentimentele nu le poti decide dar cred ca acest barbat daca ar fi intr-adevar indragostit ar trebui sa isi uzeze constiinta si sa numai continue o relatie inutila, fara sentimente cu sotia.Deci eu zic ca tu sa refuzi tot ceea ce iti propune pana cand el nu incheie relatia precedenta.

| Julia89 a răspuns:

Draga mea e obligatoriu, e scris undeva ca numai de cineva anume trebuie sa ne indragostim. nu.deci da se poate indragosti de oricine.asta ca nu vrea sa faca sex cu ea ca e prea mikutza e cam intoarsa, dar ea sigur vrea pentru ca el ii reproseaza faptul ca e mikutza dar ea practic ii cere sa fac sex. doamne ce lume.

| Kazimir a răspuns:

Eu am 21 de ani si fac sex numai cu minore
numai bine,
kazimir

| NuExista a răspuns:

Putine cazuri in care un barbat insurat poate iubi o minora,evident primul lucru la care face sa te gandesti e ca vrea sex,'exepriente noi'.bla bla bla...da daca chiar nu vrea sa faca sex cu ea ca'i prea mica. poate barbatul respectiv chiar tine la ea...
p.s-sau mai exista posibilitatea sa'i fie frica, pentru ca ar face ceva ilegal, si asteapta sa mai 'creasca' sa scape de probleme.
Acuma.majoritatea cazurilor nu inseamna toti.Fiecare om are gandirea lui, sentimentele lui.planurile lui.

Deci, e posibil.dar asta.numai barbatul respectiv poate sa stie, el stie ce simte, ce are de gand. happy

| Raul1 a răspuns:

Sunt uni barbati dar ca nu-i baga in seama ca lasa sa te intrebe dar nu-i raspunde! |||||acei barbati sunt BOLNAVIwinking |||||

| GoldenBrau a răspuns:

Da

| MonkeY a răspuns:

Pai depinde de varstele lor nu prea am inteles intrebarea... dar sai fie rusine barbatului aluia care este casatorit.
Pedofilu' dracului!

| Tady a răspuns:

Da se poate indragosti de ea. in legatura cu s. ii este friga daca e minor. de asta mai asteapta.dar nu e scapata stai sa devina majora sau sa capete incredere in el si pe urma...