| BlondeGirl a întrebat:

Cunosc un baiat care am aflat de la o prietena ca ma place ( il plac si euwhistling), dar i-am zis ca: "nu-l plac." ca sa nu ma fac de ras...
Next day >- Am aflat ca el vrea sa se comb. cu mine, dar crede ca diferenta dintre varstele noastre e ft. mare... sad
>Intrebareasickcum i-as putea recastiga increderea si sa-i zic ca si eu il plac si ca, eu cred ca diferenta dintre varstele noastre nu e mare? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Cui i-ar place o fata care nu stie sa vorbeasca deloc?
Cui i-ar place o fata care nu stie ce vrea si este mai schimbat-oare ca vremea in Anglia?
Doamne fereste ca atunci cand un baiat iti spune ca te place si tu il placi sa ii spui.Te faci de ras, o sa te arate lumea pe strada, n-o sa poti face facultatea, o sa ajungi sa lucrezi la o shawormari tot restul vietii...

Grow a sense, and grow a brain.

| vladmR a răspuns:

Arata-i ca il placi, nu e nicio rusine daca ii spui in fata treaba asta

| blackfire a răspuns:

Buna eu te-as sfatui sa ii zici cat mai repede ...nu sti ce se va intammpla :X

| DeliciousGirl19 a răspuns:

Pai arata-i ca il placi nu e nici o rusine in asta... ii arati subtil prin gesturi inocente ca sa zic asa. sau daca vrei spune-i in fata ca il placei u alegi