| anonim_4396 a întrebat:

cunosc un baiat foarte dragut si imi place de el da mai multi ani cam de 2 ani asa. j nu stiu daca el ma iubeste. vb si el ca mine dar parca nu prea da semne ca aste interesat de mine.alta data cand ne mai vedem(rar de obicei) parca vb altfel asa ca mine.nici eu nu stiu ca sa mai cred. dati mi si mie un sfat cum pot sa i arat ca il iubesc sau el ma iubeste pe mine? simte oare ceva pentru mine? va rog ajutati-macrying

2 răspunsuri:
| AmyLee_6712 a răspuns:

Vesnica situatie:tu il iubesti si te intrebi daca si el te iubeste.

Exista situatii si situatii una ar fi sa ii spui direct, dar iti e teama sa nu te respinga sau si mai rau sa pierzi chiar si micile convorbiri.
Alta situatie, sa incerci sa vorbesti cu el cat mai mult, sa te informezi daca are prietena, ce anume ii place sa faca si care sunt lucrurile ce ii se par lui interesante.Asa ai avea despre ce sa vb cu el fara sa il plictisesti.

Fii originala, simpla dulce dar si putin sexyhee hee. in acelasi timp.

sper ca ti-am fost de foloshappy

Bafta!:*

Răspuns utilizator avertizat