| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat, m-am întâlnit cu el de 3 ori la un suc, prin oras. El locuieste in alt judet ( nu distanta e problema), a venit odata la ai mei, dar parintilor mei nu le prea place de el deoarece el vrea sa ne mutam impreuna dupa cateva luni, sa ne facem vizite. Nu le place de el pentru ca se grabeste, o sa vrea sa se culce cu mine desigur ( eu sunt fecioara, am 20 ani, el 26) si familia mea vrea ca sa vina pasul dupa casatorie pentru ca nu vor sa traim in pacat. Si eu vreau tot asa, nu stiu cum sa ii spun. sad el nu stie nimic

Răspuns Apreciat de Editori
| MademoiselleCosmina a răspuns:

La 20 de ani nu gandesti cu capul tau? Tu trebuie sa iei o decizie, nu parintii.
Iar daca iti place de el, n-o sa puteti avea o relatie la distanta pana se face nunta. Asa-i o relatie in ziua de azi.
Eu nu cred ca vrei asta, ci parintii te forteaza. Vorbeste si cu el si vezi ce decizie va lua.

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Simplu si la obiect
Dacă te înțelege bine, daca nu, la fel

| sierra1 a răspuns:

"familia mea vrea ca sa vina pasul dupa casatorie pentru ca nu vor sa traim in pacat"

păcat, anul curent este 2109

| Emilian65 a răspuns:

Daca te place si te vrea alaturi de el, sa te astepte sa sa-ti dorinta ta si a parintilor tai.

| Sofer a răspuns:

Pacat zici? Cine crezi ca o sa stea cu cine atat daca nu ii oferi placere sexuala?

| ancaval a răspuns:

DA. E mai bine așa cu nunta.

Ce? De 3 ori te-ai întâlnit cu el? Și gata? Vă mutați? NU E BINE.
Sunt de partea părinților tăi.