| BrunetteGirl_1532 a întrebat:

^^ Cunosc un tip care am aflat acum 2-3 zile ca ma place. M-a intrebat o prietena daca il plac si eu si eu i-am zis ca nu. Ea i-a zis asta lui si el crede acum ca eu nu-l plac (de fapt il plac... am zis asa ca sa nu ma fac d ras whistling) Am nevoie sa stiu cum i-as putea recastiga prietenia si cum sa-i spun ca si eu il plac.
Va rog ^^ fundita big grin

Răspuns Câştigător
| dan_9324 a răspuns:

Off,,sa nu te faci de ras,, fitele astea nu sunt bune nu ai gresit chiar asa de tare si cel mai bine e sa nu aveti intermediari deci Te duci la el si al antrebii parerea lui despre tine si atunci ai spui ca se pare ca aveti cate ceva an comun si restul vine de la sine.

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Te duci si ii spui nu-i aevarat eu te plac te uiti l el si gthappy

| IlegalSmile a răspuns:

Heii

''sa nu ma fac de ras ''
Inteleg ca ai cateva fite pe romaneste ...asa intrebarea ta laughing

Iti ceri scuze si mergeti la un suc... si il intrebari ''ma ierti pentru ce am spus'' "si sa stii ca si eu te plac".

Dar tu esti sigura ca il placi pe acest baiat? Adic aii intorci spatele si da te plac straight face Mi se pare ciudat laughing

Bafta!
Pa, pa^^

| TheScamy a răspuns:

Pai daca are mess.Ii ceri camera sa fii sigura ca el e, si nu altu/alta.Sii ii spui ce simti, si ii spui si ca tie iti e rusine sa ai o relatie cu un bait publica, si el poate o sa inteleaga.Dar asa i spui nu ca iti e rusine sa stai cu el.Ca asa o sa-i fie scarba de uhwinkingmult noroc! Fund?