| Iulia8659 a întrebat:

curand o sa fac 15 ani si nu stiu. m-am gandit la chestia asta o vreme.si m-am gandit sa ii propun baiatului pe care il plac.si cu care am fost impreuna sa facem s.x.eu sunt pregatit pentru asta. ce ziceti sa o fac sau nu? oricum baiatul nu este de aici.si ar trrbui sa il chem.sa vina la mine cu ceva. spuneti-mi si cum as putea sa ii zic chestia asta.adica sa ii propun.
ofer fundakiss

14 răspunsuri:
| CandyWorld a răspuns:

Nu ar trebui sa o faci.asa ceva se pirde si nu mai il poti avea + plus ca cine stie cat vei sta cu baiatul asta. Esti inca la o varsta frageda si poate mai crede dupa aia ca esti si o ***** si le v-a povesti prietenilor despre asta! ALEGEREA E A TA!winking

| Onn3 a răspuns:

Draga mea nu prea e bine sa iti incepi viata sexuala de la 15 ani,eu te-as sfatui sa mai astepti macar un an! Dar daca totusi vrei sa faci lucru asta cheama-l la tine fara sa-i spui ca iti e dor de el,spune-i ca iti e dor de el,il iubesti si ai nevoie cat mai repede de el.Iar apoi venit la tine, ia-l si saruta-l cu foc spune-i ca-l iubesti si ca ca-l vrei iar apoi e simplu:Tranteste-l in pat, pe urma totu o sa vina de la sine! Dar protejati-va!:X

| waneok a răspuns:

Da interesant el citi ani are? Mai pe scurt eu nu tias propune tie la virsta asta eu cred ca nu trebuie sa grabesti lucrurile!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa nu o faci cele care isi incep viata sexuala la varste fragede nu sunt destul de devoltate sa-si inceapa viata sexuala
trebuie sa fie pregatite si fizic si psihologic
dar le roade curiozitate
si o sa vada ele mai tarziu este o inconstienta si daca baiatul are pete 18 ani sau 18 ani daca il iubesti nu cred ca ai face asta pentru ca risti sal bagi la racoare

| alafaranume a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te arunci.te mananca asa de rau de nu mai poti astepta? de ce nu iti gasesti pe cineva cu care sa fii impreuna si atunci sa te cculci cu el, ai 15 ani si nu vad unde e graba ia gandeste-te ca tu in mintea lui nu vei fi decat o usuratica, el clar va veni isi va face nevoile dar tu cu ce te alegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ma intereseaza funda dar cred ca te maninca pielea rau de tot.De ce nu te gindesti mai bine la ce ai sa faci la scoala? Numai bine.

| cetateanFarAvoie a răspuns:

Sa-i zici poti intr-un singur mod ca altfel poate nu pricepe...Out Loud!

| CeQe a răspuns:

Esti cam prostuta.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Mă unii chiar cred că virginitatea o poţi depozita în bancă şi scoate 50 de mii de euro dobândă...

| JustDoIt456 a răspuns:

Nu ar trebui sa te grabesti. :*

| hubbaxD a răspuns:

Salut! mai bine tineti virginitatea pe mai mult timp, vei creste mai mare si atunci vei avea o relatie cu un baiat ft serioasa si daca vei mai fi si virgina te va tine pe palme, dar daca nu vei fi atunci la fiecare cearta iti va spune scuze de fraza* te-ai f***t cu toti...am fost si eu in ipostaza acestea si imi doream ft mult sa fac dragoste cu un baiat dar acum dupa ce ne-am despartit cu toate ca nu am avut relatii el imi spune mereu ca esti o curva si ca tea f***t toti.Parerea mea este sa te tii virgina pina la momentul potrivit...bafta:*

| Delia_7017 a răspuns:

Eu zic sa mai astepti. Daca nu te masturbezi eu zic sa o faci poate iti mai trece pofta.(masturbare externa sau cum sa-i zic)

Răspuns utilizator avertizat
| scarletjo a răspuns:

A-ti incepe viata sexuala este un moment important in viata ta si ar trebui sa faci asta cu o persoana importanta, speciala pentru tine, care sa te faca sa te simti fericita.Cel mai bine sa iti incepi viata sexuala cu persoana cu care vei avea o relatie si care te va respecta.