| 1Mihai1 a întrebat:

Curand o sa fac, impreuna cu iubita mea, un an de cand suntem impreuna. Mi-ati putea spunea niste sugestii de cadou? In afara de "o seara romantica la restaurant, cabana etc" (asta o sa facem deja).

3 răspunsuri:
| NataliaBianca a răspuns:

Niste floricele, o bluzita draguta(nu sexy pentru ca o sa creada ca esti obsedat), un inelus frumos, si o felicitare in care sa ii scrii ca fara ea esti un nimic. Spune-i ca o iubesti si ca e a treia careia vrei sa ii spui ca o iubesti pentru ca mai este si mama ta si de asemenea o sa fie o fiica careia o sa ii spui ca o iubesti. Ofera liniste si nu te prosti.

| alexandra_9234 a răspuns:

Poti sa ii iei un costum sexy de craciunita chiar daca a trecut craciunul. In felul asta joci la 2 capete si va bucurati amandoi de cadou

| 1Mihai1 explică (pentru alexandra_9234):

M-am gandit si eu la asta. Alte idei nu mai ai? happy