| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Buna:d. acum cateva zile am postat o intrebare, cum as putea sa despart 2 persoanebig grin si mi-ati spus sa nu ma bag si asa am facut. Dar acum s`au despartit si as vrea sa stiu cum as putea sa il fac sa vrea sa ne intalnim. Funda; x

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Daca s-au despartit de curand,s-ar putea sa se impace,asa e la inceput. Oricum,ii va trebui o perioada de reculegere,asa incat,nu se va uita la alte fete. Daca se va uita,inseamna ca nu a iubit-o,sau ca vrea sa o faca geloasa.E ca in sah:moartea regelui,bucuria nebunului. Daca vrei sa-ti fie prieen adevarat, asteapta, si fa-te remarcata.Intereseaza-te ce l-a deranjat la cealalta si incearca sa fii mai buna ca ea.

1 răspuns:
| alexutza003 a răspuns:

Daca te place o sa vina el la tine daca nu stai in banca ta