| pisikutza ta a întrebat:

>Bunabig grin<
am un prieten cu care sunt de 1 luna si tin super mult la el si dupa cum se comporta si din cate imi dau eu seama se cam vede ca si el tine la mine.vineri am plecat de la scoala am fost la el era singur acasa si stateam noi in pat si ne sarutam...eram unul peste altu etc.acum cateva zile se presupune ca a avut un vis in care eram noi doi facand dragoste si un bun prieten al lui a venit si nea deranjat.de atunci tot bate apropouri(eu fiind virgina)si mie imi e cam frica.as vrea sa o fac cu el dar nu stiu imi e pur si simplu frica
mi-e frica de durere
mi-e frica de consecinte
nu stiu cum sa ma comport prima oara
cateva sfaturismug?
funda si vot

Răspuns Câştigător
| ofataoarecare a răspuns:

Deci eu zic sa mai astepti daca nu esti convinsa 100%,si daca el te iubeste cu adevarat,crede-ma ca te asteapta. Si sa fi atenta sa te protejezi si prima data cand o faci TREBUIE sa fie cu baiatul pe care te poti baza (adica ma refer ca sa nu ii fie sexul pe primul loc, ci TU, si sa nu te lase balta dupa ce faceti etc.banuiesc ca astea le sti si tuwinking ) Bafta!:-)

Pupici!kiss

3 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Daca te simti pregatita, esti informata, constienta de riscuri, ai un pahar de vin la indemana si o varsta potrivita, de ce nu?

| bluesky a răspuns:

Daca ti-e frica INSEAMNA CA NU ESTI PREGATITA! Vei regreta duce ce o faci! El nu a avut nici un vis, e doar un pretext sa vb de asta cu tine. NU ceda!

| Șușșș a răspuns:

Pot sa te intreb cati ani ai?