| Anonimmm a întrebat:

big grin am un prieten de 1 luna si 2 saptamana :d, ma inteleg bine cu el. Cateodata mai vb de fosta prietena a lui de ce isi aduce aminte si ma simt aiurea... credeti ca mai tine la ea? adica mie imi zice ca ma iubeste si tine la mine, iar cand ne.am certat sa rugat 2 zile si ma suna noptile ca sa ne impcam, daca era sa nu, i pese de mine numai ma cauta nu? :d. atunci dc cand isi aduce aminte mai imi zice de easad? fUNDA.

2 răspunsuri:
| Nextone a răspuns:

Spune-i ca nu iti comvine sa iti zica de ea ca te simti aiurea, poate nu isi da seama.Cred ca are amintiri frumoase cu ea si doar atat acum este cu tine si cred ca te iubeste.Trebuie doar sa ii zici ce simti dar nu cu un ton de repros.BAFTAhappy

| Xab a răspuns:

Pentru ca asa sunt baietii. intr-un fel vrea sa se dea mare.si intr-un fel poate vrea sa-ti arate cu ce a gresit ea si care a fost motivul despartirii lor. Ai incredere in el. daca inca ar tine la ea sau ar vrea sa se impace, nu ti-ar povesti.