| anonim_4396 a întrebat:

Bunabig grin deci am cunoscut un baiat, il stiu asa din vedere.si se poarta foarte diferit spre deosebire de celalti baieti. e genul de baiat destept, arata bine si se comporta frumos cu fetele cel putin cu minehee hee. dar daca ar merge cu niste "smecheri" ar fi si el la fel, daca ar merge cu niste tocilari s-ar mandri cu toate cunostiintele pe care le are deci are mai multe fete. si cu mine a fost sincer si asta mi-a placut. dar el inloc sa iasa cu mine, cu care poate fii sincer isi prefera prietenii "smecheri". cum il pot convinge sa iasa cu minethinking

5 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Nu prea poti.
e strict hotararea lui cu cine, cum si cand iese.nu poti sa obligi pe nimeni sa iasa cu tine.nu uita ca traim in democratie si fiecare are dreptul sa faca ceea ce vrea.nici macar daca erai iubita lui nu prea aveai dreptul sa faci asa, cu atat mai putin nu ai acum.
tot ce poti sa faci este sa te apropii din ce in ce mai mult de el, ca o amica.pe masura ce te vei apropia de el el va dori sa petreaca din ce in ce mai mult timp cu tine.asa vei reusi sa iesi cat mai des si cat mai mult cu el. poate veti ajunge sa fiti si impreuna...
nu insista sa iasa cu tine pentru ca il vei speria.vei parea insistenta si disperata si tot ce o sa faci este sa il indepartezi si mai mult.in loc sa se apropie de tine si sa isi doreasca sa petreaca mai mult timp cu tine se va indeparta si te va evita mereu.

| andradat a răspuns:

Fii tu insati draga mea si il vei atrage prin felul tau de a fi. happy

| AlexDK a răspuns:

Pai.cand umbla cu prieteni, daca sar comporta frumos poate prieteni lui ar rade de el, si lar lua la misto si lar considera "fraier"sau altelechatterbox, daca il placi, mai vb cu el pe mess.invital pe afara sa va plimbati doar voi 2 si stati de vbhappychiar daca ti se pare ciudat ca o fata sa faca primul pas.
sper sa te ajute cu ceva happySuces :*

| 1235678907452352 a răspuns:

Vorbesc cu el pe mess de vreo o saptamana-2, ne-am vazut la plaja dar era cu prietenul lui smecher si se purta ciudatthinking

| DjBoBgY a răspuns:

Spune-i pur si simplu ce simti