| Mainculestu a întrebat:

Buna big grin Iubitul meu ma tot musca mereu de buza cand ne sarutam ba chiar zilele trecute mi-a lasat semn. Mie imi plac semnele si de asta chiar imi doresc sa ii fac si eu semn. A zis si el ca vrea sa il musc si eu ba chiar a incercat sa ma invete dar pur si simplu nu imi reuseste. Puteti sa imi explicati mia detaliat cum sa o fac? Cel mai detaliat raspuns primeste funda big grin
P.S. vreau sa raspundeti doar daca stiti big grinD

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Pentru a-ti fi mai usor, musca-l de ceva mai proeminent.

| Hakuouki a răspuns:

Pai ai pus o intrebare in care spui ca se desparte de tine, iti mai raspund? Mie personal nu mi se pare dragut sau sexy sa muste fata baiatul de buza, daca vrei sa-i lasi semn, l-ai putea musca de gat sau de lobul urechii, sau de ce nu, sa-ti bagi mainile pe sub tricou si sa-l zgarii pe spate sau abdomen. (ai grija sa nu fie unu care sa nu sufere chestiile astea ca poate ti-o iei).

| Blamely a răspuns:

Sunteţi masochişti?
Vrei să-l muşti să îi laşi semn? Dacă nu poţi să-l muşti de buze, muşcă-l de picior sau mână până va avea nevoie de vaccin anti-turbare.

| Lavii007 a răspuns:

Nu trebuie sa-l musti nu stiu cat, doar sa ii prinzi buza inferioara intre dinti. Daca vrei sa ii faci semn, de obicei pe gat e ok, dar nu trebuie sa musti doar sa "sugi" zona.

| BpBycaBestEVer a răspuns:

Musca ca din castraete si sigur iti va iesi!

| ingerashulll a răspuns:

Are asa buze mici ca nu iti reuseste? Incearca sa il musti de obraz sau de ureche si misca din dinti (din maxila si mandibula) sau daca vrei poti sa ii lasi semn pe gat fara sa musti pur si simplu iti inchipui ca ai in loc de gurita aspirator si tragi un pic si ii ramane ca o vinataie micuta.

| Hakuouki a răspuns (pentru ingerashulll):

De obraz? Ai muscat un baiat de obraz si ai scapat cu acelasi numar de dinti pe care se presupune ca il posedai inainte de muscatura?