| Raluca_9294 a întrebat:

Buna big grin! ma simt atat de vinovata,nu stiu,am fost fraiera sa zic asa,oricat as fi vrut sa nu-l mai bag in seama sau sa-i vb cu tupeu nu puteam! El e smecher,el pune conditiile, eu il iubeam! el doar un sg lucru voia, vrea! Eu am 15 ani, el 20, eu il iubeam el profita de asta,de la doar o saptamana mi-a zis sa o facem etc,si i-am zis nu,nu sunt pregatita,eu vreau sa astept! Azi insa aveam eu o poza la avatar cu un decolteu "putin prea exagerant " si-mi zise sa-i arat poza,ca nu crede ca sunt eu,si sa-i mai arat cateva, si... ii arata-i, dupa imi zise ca sa-i arat o poza, 2 doar cu "sanii" sa-i arat ca tin la el,numai asa-mi vorbi sa ma convinga : a ca nu tii la mine,ca mi-ai arata, ca in poza mai trageai un pic si aia era, ca ce mare lucru nu esti dezbracata de tot,doar sanii,ca la mare cum stai.te rog etc,si ii zisei nu,acum regret si ca-i arati pozele alea,da eu chiar il iubeam crying! Ma simt oribil,sper sa nu le arate si pe astea,eu i le arata-i prin photo sharing,el zise ca nu le descarca,nu eram fara nimic,erau cu o rochita decoltata,doar decolteu pentru ca voiam sa arat cum e rochita unor prietene big grin,dar in principiu doar decolteul se vedea,acum imi e frica si regret enorm, nu gandii, tineam enorm la el si recunosc ca gresii sad!

Răspuns Câştigător
| Picasso a răspuns:

Pfff, bre, matale esti bleaga! ai 15 ani, esti naiva, ala face ce vrea din tine, si tu te expui cu frumusetea ta! Nu mai fi asa periculoasa! Daca ti-a cerut asta inseamna ca e un putoi de traan care nu stie sa faca sa il placa, cum ***, are 20 ani si se da la o fata ca tine de 15 ani,? Nu are succes la cele de varsta lui ca e prea prost sa le cucereasca!? Bai invata sa fi isteata, incearca sa intelegi ideea ca noi baietii ne rezumam la un singur lucru : pasarica! si asta cat mai repede posibil! Fi si tu mai greu de agatata, nu mai face ce zc el, fa ce vrei tu, daca vrei sa te vezi cu el, cerei si nu il mai intreba, asta in cazul daca nu sti sa il provoci sa te invite undeva, nu doar sa ti-o traga! Stiu ca voi fetilii, abordati decat cu trupul, frumusetea trupului in asternuturile goale, insa eee aiurea! Pana mea, tu daca ai venii la mine ti-as trageoo un pic, poate un pic m muult, daca mi-ai placut poate si a doua zi, sau cine stie cand am eu kef te-as cauta! In rest ca prietena nu te0ash vrea! Asss prefera o fata cu care sa pot vorbii, care sa stie ce vrea cand vrea si motivul de ce vrea! Dacac te afisezi goala? Unde m e misterul? smug Noi preferam sa dezbracam nu sa va dezbracati, d`aia s-a inventat si expresia: Te dezbrac din priviri", pentru ca noi astia nesimtiti avem imaginatia tare bogata! Ceea ce am zis pana acum ...eee un general asa sa bagi tu la cap! Stiu caci am fost vulgar si putin dur, chiar nesimtzit, asta eee...asa m-am nascut eu! asa ca inca o data sfatul meu e sa bagi mintiile in cap, si mai gandeste-te ceea ce vrei sa faci!? Succes nu fi naiva, poate m sunt si alti baieti, care te plac, si tu nu observi! Hmmm asta e parerea mea ( si e naspa ) Inca odata NU fi Naiva! Sa fi cu MINTE big hug bye >big grin

| Raluca_9294 explică (pentru Picasso):

Crede-ma ca nu sunt genul de fata care abordeaza cu trupul....si cand mi-a zis sa facem ceva mai mult i-am zis nu si apoi l-am ignorat! Dar da, recunosc ca ieri am fost naiva, aratandu-i cateva poze in photo sharing cu mine intr-o rochita cu un decolteu ceva mai mult, iar el ca de obicei : a ca nu tii la mine daca nu-mi trimiti 2 poze cu tine doar sanii,si i-am zis ca nu asta sau asa arati ca tii la cineva, ca daca vede poze e ca-n realitate asa ca nu trimit nimic, si el a ca da nu tii, ca nu se vede destul si etc! Nu i-am trimis mai mult! Regret ce am facut si sigur acum el se lauda sau a descarcat pozele si poate arata pozele acelea desi a promis ca nu! Nu mi-ar placea sa mi se creeze o reputatie gresita, dar imi asum greseala, acum 1 luna m-am sarutat prima oara si el a fost...dar doar ATAT, nimic mai mult! Tot ce am facut a fost sa tin la el prea mult! Si nu o sa mai fiu naiva sa trimit nimic, si o sa astept ca un baiat sa-mi arate ca tine la mine, nu sa-mi ceara sa fac eu anumite lucruri pentru a arata ca tin la el! Iti multumesc pentru sfatwinking!

| Picasso a răspuns (pentru Raluca_9294):

Ok succes big hug

14 răspunsuri:
| Nu a răspuns:

Gaseste pe altcineva si uita de terminatu' asta. Si vezi ca daca tu cauti asa-zisa dragoste, nu o s-o gasesti la rupti din astia.
Incearca sa te apropii de aia pe care i-ai considerat "fraieri" pana acum, s-ar putea sa observi ca nu-i asa cum crezi. happy

| Tsunade99 a răspuns:

Renunta la el!
La varsta lui ori era mai matur (ceea ce clar nu e) ori doar isi bate joc de tine si cam asta se intampla in relatia voastra sau ce-o fi. Chiar daca iti plac baietii mai shmecheri cum ai spus tu fi cu unul mai de varsta tawinking Nu s-ar folosi atat de tine. Inteleg ca il iubeai dar asta e viata. Si lasa ce are daca se vedea decolteul ca nu era cine stie ce, nu te mai stresa din cauza lui.
Succes!

| neutrino a răspuns:

O poveste normala de dragoste, intre el de 20 de ani, cu dorintele lui, si ea, de 15 ani, cu marea ei dragoste. Ce crezi tu, daca ai privi din exterior aceasta poveste, ca doreste acest tanar de la tine? Prietenia ta? Dragostea ta? Corpul tau? Si dupa aceea cat va mai dura relatia? Nu se poate sa coincida interesele lui cu ale tale! Sunteti doi tineri, dar din generatii diferite. Aveti drumuri si idealuri diferite.

| Pitzipoanca a răspuns:

1. Limba vorbita de tine e absolut adorabila. ^___^.
2. Mai, sunt sanse mari sa arate pozele. Si nu doar asta, ci sa povesteaca cum ti-a pus'o. SUnt sanse mari ca el sa spuna tuturor ca voi doi faceti sex. Si sa inventeze multe despre tine. Nu vrei sa ajungi proasta lui, nu? Da-i liber. O sa-ti franga inima daca nu. Si, mai mult, o sa-ti scoata niste povesti oribile.

| IndiferentXD a răspuns:

Esti decat material de laba pentru,, prietenul tau''!
zice bine secretword

Răspuns utilizator avertizat
| secretword a răspuns:

Pune c-am multe conditii baiatul :S sincer ai grija cu el, el este la varsta in care vrea doar sa faca s*x cu tine si dupa aia adio planuri. Un baiat care are incredere in iubita lui nu ii cere poze cu decolteuri doar ca sa-i arate ca il iubeste. Nu te lasa pacalita de el, el stie ce vrea in schimb tu nu. M-ai lasa sentimentele pentru el si fii mai dura opune-te unor lucruri care iti cere, ai sa vezi ca o sa-ti spuna "Atunci ne despartim daca nu vrei aia sau aia..." Nu iti pierde verginitatea cu un baiat care doar profitawinking Nu visa cu ochii deschisi caci realitatea este mult mai dura! Bafta happy Funda?

| Raluca_9294 explică (pentru secretword):

Da,dar regret nespus ca-i arata-i pozele acelea.sad stiu ca gresii big grin si abia acum realizai ca nici macar nu tine la mine, macar putiiiiiin, ma simt atat de vinovata!

| secretword a răspuns (pentru Raluca_9294):

Acuma deja nu ai de ce sa te simti vinovata doar i-ai aratat de buna voie, nu a fost nimeni langa tine sa te oblige, trebuia atunci sa te simti vinovata tongue este CORPUL tau face ce vrei cu el. Dar nu te mai lasa prostita de el, dai papuci laughing

| Mada_6077 a răspuns:

Draga,daca se leaga cineva de tine,ii spui scurt si la obiect! E o simpla poza in rochita, ca m-a inzestrat mama natura asta ehappy/Nu-i da poze cu tine, e un nesimtit, vrea sa te faca in orice fel sa-i trimiti pozele, apoi probabil te va santaja sa-i mai trimiti si altele.Fi desteapta si lasa-l.E doar pervers.

| Alex3x a răspuns:

Deci...esti olteanca! Scrii si gresit la perfectul simplu! Nu i-ai aratat omului nici ce a vrut! Eu zic ca e cazul sa te arunci in spatele tramvaiului! laughing)