| lavi94 a întrebat:

Bunabig grin.saptamana trecuta am cunoscut 2 baieti la strand eu si prietena mea.si am iesit cu ei afara si acu 3 zile am fost iar la strand cu ei, unu din ei de care imi place nu m-a lasat sa plec de langa el si mi-a facut semn pe gat.si ma pupat pe gura normal...ieri seara am fost afara am stat la el in brate si m-a sarutat iar pe gura.azi iar am fost pe afara si nu sa mai intamplat nimic, prietenul lui cel mai bun cu care o fost la strand a zis ca si el ma place si daca imi place si mie de el, el vb el cu ca poate o sa fie ceva intre mine si el? credeti ca o sa iasa bine? adica daca si el ma placebig grin?

3 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Daca are prietena nu stiustiu cum va iesi. Daca nu are prietena si wa placeti a-ti putea sa fiti impreuna.Intreaba-l mai multe despre el si daca crezi ca poti fi cu el e bine.Eu zic ca daca nu mai e a treia persoana a-ti putea sa fiti impreuna. Sper sa fiti impreunahappysucces

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da daca iti place stai cu el :d.sa fiti fericiti si casa de piatra!rolling on the floor glm oh go on

| Maddu a răspuns:

Poi tu pe cine placi pe cel care te-a sarutat sau pe celalalt vezi tu ca ai putea sa strici prietenia dintre ei deci gandeste-te bine ce faci ca nu e bine sa te joci cu amandoi asta inseamna ca tu ai fi dispusa sa-i dai cu sutul in c.r primului pentru al doilea iar asta il va durea la fel de mult cum te-ar fi durut si pe tine sa te lase pentru prietena ta. ii poti piuerde pe amandoi. alege unul care cu adevarat iti place si tie:*