| deny88 a întrebat:

daca am o dereglare hormonala si nu ma duc la ginecolog sau endocrinolog fie unde trebuie se intampla ceva? as vrea sa astept pana luna viitoare sa vedem cum o sa fie ciclul. daca luna asta mi-a venit de 2 ori sad ce sfaturi imi dati

3 răspunsuri:
| cristina_6456 a răspuns:

Si eu am avut numia venit menstruatia 4 luni si am f la medic si mi-a dat tratament cu anticoceptionale pentru reglare se num melleve 35

| claudya a răspuns:

Totusi fa-ti un consult medical...asta asa pentru linistea ta...

| georgy_6583 a răspuns:

Eu am avut o dereglare hormonala 6 luni si rezulatul a fost k mi-a aparut un chist

du-te la doctor cat poti mai repede! succes:X