| noone3239 a întrebat:

daca am trimis un virus care ii strica calculatorul cuiva pot avea probleme cu politia? mentionez ca nu am acces la parolele si calculatorul lui prin virusul asta. se poate depista ceva?

Răspuns Câştigător
| YoKyZu a răspuns:

Nu e nici o problema, ti-o spun sigur, atata tp cat cel caruia i-ai trimis virusu e doar un om de rand! nu-ti fa griji

4 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Mai sa stii ca te-ai bagat in ceva foarte nasol. Asteapta-te oricand sa vina mascatii peste tine.
Si totusi, cum ai putut face ceva atat de grav?
straight face

| strawberryy a răspuns:

De unde ai virusul asta vreau si eusad poti sa-mi dai detalii te rog.

| liliana97 a răspuns:

Nu cred. ca vei avea problemehee hee,, nai de ce. funda?

| Andreipro a răspuns:

Virusul l-ai criat tu ha?