| Stefania a întrebat:

Daca as mergela ziua cuiva si m-as imbraca cu un colant negru si o bluza lunga cu maneca scurta si sa fie turcoaz si cu negru si cu cizme de vara mov:x.Va dau modele de cizme de vara pe care il am :)

http://4.bp.blogspot.com/......C00100.JPG

Si colantei negrii si bluza cam asa cum vi-l descriu:). In spate are culoare de turcoaz si in fata negru parca ar fi un maieu peste inca un tricou in culoare de turcoaz. Se potriveste aceasta combinatie? Si cu ce fel de machiaj se potrivest adica machiajul din ce culori sa fie alcatuit, dar pe buze? Dar coafura? Dau fundita!:-*Am ochii verzi!

2 răspunsuri:
| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Nici'o combinatie nu merge iubita.
Deci, Daca vrei cizmulitzele alea mov te asortezi cu Roz, Negru, Alb sau Rosu.
Si despre machiaj.Numai rimel
Si despre buze. Un luciu
Despre coafura.Bretonu' prins pe spate si parul' desprins, ori, parul' cret
BAFTA

| ZeYa a răspuns:

Nu te-as sfatui sa combini turcoazul ala cu mov, ai putea sa-ti iei niste platforme mai bine. happy Parul bucle, ca se poarta, iar la machiaj ai putea sa-ti faci smocky eyes si un luciu de buze, poate putin ruj roz ca baza. Si acum depinde de ten, daca ai mai multe imperfectiuni, fond de ten. happy
Distractie placuta! :*