| tilll a întrebat:

daca ati avea propria voastra emisiune cum s-ar numi? Funda. cel mai bun raspuns...scuze categ

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

"Hemisiunea mea mancati-as", asta ca sa dea bine tronsonului de telespectatori pe care mi-i doresc fiindca, nu vezi ca emisiunile "destepte"nu aduc raing?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Crisvio a răspuns:

Nu stiu,dar ar fi una pentru adolenscenti(ceva care sa prinda repede la public), dar daca ma gandesc mai bine as numi-o ''Cu vedetele la taclale''laughing, si as invita vedete cele mai iubite de adolescenti.big grin. Funda?

| Liviu_8392 a răspuns:

S-ar nu mi lumea nevazuta, si as vrea sa calatoresc prin suburbiile si ghetourile tarilor sa arat tuturor viata dura pe care o duc oamenii, sa instig la cultura si sa-i ajut pe cei care sunt inapti intelectual sa priveasca realitatea.

| denistpu a răspuns:

Dtv