| ADINAAMS a întrebat:

Buna,daca ati patit cer parere, in timpul unui act sexual cu iubitul meu sunt aproape de orgasm (inainte de penetrare) si simt o senzatie de tremurat sau nu stiu cum sa explic, care se intensifica si-l opresc pentru ca e prea intensa starea si nu termin. Ce credeti? Am incercat si nu reusesc sa fac fata senzatiei

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Este perfect normal, se eliberează niste substanțe chimice in creier, tremuratul picioarelor e din cauza plăceți mari dar și eu simt asta și apoi ejaculez nu te opri din a simți plăcere din contra să îți maseze sânii, să îți sărute clitorisul, fara teama poți avea multe orgasme

| Violleta2022 a răspuns:

Ca faci taman ce nu ar trebui sa faci, oprindu-te exact la cel mai placut moment al partidei, cand ai putea avea si tu un orgasm minunat.

| mihai69 a răspuns:

Și când vrei să mănânci o prăjitură, la fel faci? O vezi, o miroși, și când ajungi cu lingurița la buze, o lași înapoi pe farfurie?!?
Lasă-te învăluită de senzații! Ideal ar fi să încerci prima dată singură, ca să nu fii inhibată de prezența altei persoane.

| Miruna333 a răspuns:

Da, stiu ca este greu, cateodata chiar simti ca este super intensa, dar trebuie sa te fortezi sa continui, de aici vine si cel mai bun orgasm

| Madaxo97 a răspuns:

Te abții fix când nu trebuie, lasă-te dusă de val.

| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Lasă-te dusă de val!
Vei avea parte de un super orgasm. Nu te rușina sau să te simți aiurea. Dă voie trupului să se exprime.