| anonim_4396 a întrebat:

Bună, dacă eu sunt însărcinată și soțul meu nu mai are chef de făcut nimic când ne punem in pat și dacă ii dau brânca ursului si el ejaculează in mine se întâmplă ceva cu bebe?

14 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu faceti sex ca nu e bine pentru ca loviti copilul

| iulia0514 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Corect lovesc copilu în cap și poate pățește ceva

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu-l stropește direct pe față, nu pățește nimic; bine, oricum nu pățește nimic, dar mai glumim și noi.
Pe de altă parte, facă el nu mai are chef de sex, poți să-i dai și brânca elefantului, că nu pe / în tine o să se "descarce".
Nu toți bărbații mai găsesc o femeie însărcinată atractivă d.p.d.v. sexual.

| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca ejaculeaza in tine nu se intampla numic cu noul bebelus. In ce priveste folosirea plantei branca ursului, este bine sa consulti medicul de familie sau un medic ginecolog.

| IftimieMihaelaMaria a răspuns (pentru Emilian65):

Eu mă gândeam că o data ce nu-l iau eu nu are ce sa se întâmple

| iulia0514 a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva! Nu cred că afectează copilu! Dar soțul tău știe ca i-ai dat acel supliment?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nu faceți sex.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine nu îi mai dai branca ursului.

| vidia a răspuns:

Deja mi-e milă de copilul acela la cum v-ați descris.

| Ali22aa a răspuns:

Brânca ursului?

| IftimieMihaelaMaria a răspuns (pentru Ali22aa):

Da mi s-a zis că e foarte buna in așa ceva

| Ali22aa a răspuns (pentru IftimieMihaelaMaria):

Poți vb in privat?

| IftimieMihaelaMaria a răspuns (pentru Ali22aa):

Da

| MaxSpintecatorul a răspuns:

Branca-mi-ar ursul.