| AsiSoyYo a întrebat:

Daca ii spui unui baiat ca il placi chiar daca el stia de la colegi, prieteni etc. ce va simti? sau cum va reactiona? Deci tipul pe care il plac nu prea raspunde la chestii de genul asta. Ca de exemplu:
Aseara cea mai buna prietena a mea ( o sa o notez cu Bff ) a tinut neaparta sa vb cu el. I-am dat id-ul fiind asta la o provocare.
Mia trimis discutia:
Georgi"georgiana": Buna ma numesc Georgiana si sunt fata din clasa av-a A. sunt cea mai buna prietena a lu Andra. Ea nu stie ca vb acum cu tine.
David "BoSS BoSS": Aham. Ce vrei?
Georgi"georgiana": O placi?
David "BoSS BoSS":... ce te intereseaza?
Georgi"georgiana":e Bff a meu si ma interesaza totul despre ea.
David"BoSS BoSS": Ce inseamna Bff?
Georgi"georgiana": Bff-best friends forever = Cele mai bune prietene mereu.
David "BoSS BoSS": Bine ok mersi.
Georgi"georgiana": Acum imi spui? O placi?
Last messanger
Georgi"georgiana": BUZZ!
Last messanger
Georgi"georgiana": BUZZ!
David"BoSS BoSS": Daca vrei igr primesti! x-(
Georgi"georgiana": Bine lasa nu te enerva ca te las in pace. Pa-pa
David " BoSS BoSS": Pa-pa!
Last messanger
Ce inseamna asta? Ma place? Nu ma place? Eu ce sa inteleg?

Răspuns Câştigător
| victoR1k_1606 a răspuns:

Nu mai pune pe altu/alta sa vorbeasca cu el. mai esti si in calasa 5. Baiatul e discret, e tare la suprafata dar moale la interior, abordeaza-l tu nu alta at wits' end. Intreaba-l tu daca te place sau nu laughing nu mai trage concluzii din rahaturi. Hai Bafta^^~

1 răspuns:
| FAQ1 a răspuns:

Omfg laughing du-te la el si ii zici, mai ma placi sau nu? ce naiba atata pui pe altu... pai ori o faci ori no mai faci