| anonim_4396 a întrebat:

daca ma puteti ajuta as dori si eu sa imi dat mai multe idei despre punctele la care se excita baietii...as dorii mai multe raspunsuri sunt sigura ca sunt multe puncte pe care nu le stiu :* ast cat mai multe rasp ma puteti ajuta? pupici:*

Răspuns Câştigător
| AnonimA a răspuns:

In spatele urechii satngi si poti sa il saruti pe spate pe abdomen pe gat si mai ales baietilor le face placere sa ii saruti cat mai senzual sa ii musti buzele si chiar sa introduceti in jocul vostru si fructe, ciocolata sau chiar gheata asta ii inebuneste

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Kitti, fiecare om, are punctele lui sensibile, reactioneaza diferit la anumiti stimuli. Tu singura trebuie sa descoperi aceste mici portite catre fericire. Mie insa mi se par false probleme, pentru ca un baiat, trebuie excitat mai mult psihic decat fizic. Daca inveti toate punctele unde se poate excita un baiat, te vei comporta ca o experta, si psihicul lui poate reactiona in sens invers.Isi va pune intrebarea, de unde stie fata mea, atatea secrete, si va intra la banuieli.

| KiTTyDoLL a răspuns:

Gigiro...asta este chestia baiatul vrea sa ma cam "oftice" sa zic asa adica eu chiar daca trec peste punctul lui sensibil se abtine si nu recunoaste ca lar exicta acele puncte. lui ii place mai mult sa incerc sa il cun in pat fara sa imi dea vreun pont, stiu cateva lucruri care il excita dar alea nu sunt puncte ale corpului lui... ce vreau eu sa stiu, sunt puncte la care alti baieti innebunesc si asa imi va fi mai simplu sa il "bat" la jocul lui :X