| crissaaaa a întrebat:

daca nu fac sex timp de 6-7 luni se cunoaste ca nu mai sunt virgina

23 răspunsuri:
| Crisstina a răspuns:

Odata ce ti-ai inceput viata sexuala, nu mai esti virgina oricata vreme ar trece.

| Georgiana2905 a răspuns:

Cum sa nu se cunoasca?

| mgtow a răspuns:

O sa se cunoascawinking

| misu a răspuns:

Esti de belea...virginitatea o data se pierde. poti sa nu faci 10 ani ca himenul nu se mai repara

| doar.pt.voi. a răspuns:

Nu se va cunoaste...

| Emeraude a răspuns:

Poti sa-ti pui centura de castitate si sa astepti pana la 90 de ani, daca te vei duce la ginecolog, tot va observa medicul ca nu mai esti virgina. Multe si-ar dori sa-si recapete virginitatea, daca ar fi asa de usor... ar fi o lume plina de virgine laughing)). Sau nu?! rolling on the floor)
Anw, asuma-ti actiunile. O data ce ti-ai inceput viata sexuala, se presupune ca ai fost constienta si in acelasi timp responsabila de consecintele faptelor tale!
Succes, pa-pa!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da. Si peste 20 de ani s-ar cunoaste ca nu mai esti virgina. Himenul nu se mai reface niciodata. Iar vaginul se stramteaza doar dupa o pauza de minim 3-4 ani, dar in nici un caz nu poate mima virginitatea.

| butterfly energy a răspuns:

Ideea este. odata ce ti-ai inceput viata sexuala.ma intreb pentru ce vrei sa te opresti din sportul asta? care-i motivul? si da, se cunoaste oricum.

take care

| DarkGirl a răspuns:

L-ai mintit pe viitoru barbat ca esti virgina, sad ce te faci in noaptea nuntii?

| freaks2 a răspuns:

Da se cunoaste imi pare rau dar incearca sa fii fericita nu a murit nimenihappy:*

puphappy

| buybooks a răspuns:

Da. Doar ca nu se poate cunoaste decat daca sta cineva cu atentie (un medic). Asa ca, stai linistita.

| คเค๓เк a răspuns:

U ce crezi?happy Da se cunoaste...

Răspuns utilizator avertizat
| lextim a răspuns:

E imposibil sa nu se cunoascalaughing)))

| Flav a răspuns:

Adica, daca mananci usturoi, vrei sa nu-ti miroasa gura? Te-ai simtit bine atunci cand ai facut-o? Ei bine, e cazul sa suporti si consecintele. Fuckin' mood!

| tarziu a răspuns:

Vrei neaparat sa ai himen nou? se gaseste, destul de scump, dar daca vrei sa-ti fraieresti iubitul in noaptea nuntii, merita toti banii. Bafta la fraierit!winking

| simf a răspuns:

Da, se va cunoaste ca nu mai esti virgina. Himenul o data rupt nu mai creste la loc.

| Zenithf a răspuns:

La intrebarea asta nu pot decat sa rad.

| foxi a răspuns:

Daca nu mai faci niciodata...nu are cine sesiza ca nu esti virgina!

| LostInDreams a răspuns:

Crissa, chestiile astea cu "se cunoaste ca sunt sau nu virgina" nu exista.Corpul sufera modificari, dar prin interior nu pe dinafara.Adica te poti ingrasa sau ti se latesc soldurile si daca manaci mult sau pur si simplu cresti, nu pentru ca ai facut sau nu dragoste.Doar un ginecolog isi poate da seama daca esti sau nu virgina printr. o consultatie.Nimeni nu sta sa se uite la fundul tau(scuze de expresie) ca sa vada cum creste sau scade.Si nu este parerea mea, lucrurile astea le stiu de la un bun dorcor ginecolog si psihiatruhappy

marry:X:X

| c0pilutza a răspuns:

Virginitatea e ca mersu pe bicicleta.

| crissaaaa explică:

Bey daca aveti placerea sa raspundeti la intrebare bine daca nu nu va da nimeni dreptul sa vb in felul asta.am intrebat pentru ca trebuie sa merg la epilat iar femeia aceea este prietena cu mama...si chiar nu pot sa inteleg cum puteti sa vb in halul asta.frate daca erai cu adevarat smecher iti faceai cont nu raspundeai cu anonimwinkingsi nu ai nici un drept sa vb in felul asta...care e problema ta ca am pus intrebarea asta. vrei sa imi raspunzi bine nu vrei iar bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se va cunoaste la primul contact sexual!