| viatafrumoasadartrista a întrebat:

Daca nu stiti celelalte intrebari uitati-va! Acum e mai bine. Fostul meu prieten s-a despartit acum o ora de actuala iubita si i-a spus ca el va fi tata! A venit la mine in casa, si m-a cerut in casatorie, eu am acceptat, voi ce ziceti e bine ca am acceptat, sau e prea devreme da ne casatorim (eu am 20 de ani, el 23 ) Dar mai este inca o problema, acum fosta lui prietena il tot cauta, si a venit la mine si mai avea putin si ma batea sad! Cred ca e nebuna si acum i-a mai zis si ca se sinucide! Ce sfat sa-i dau iubitului meu? Ca dupa aia parintii fetei sau vina pe el sad

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Buna. Felicitari. Este bine ca ati facut pasul asta. Cat despre toanta aia ar trebui sa inteleaga intr-un final ca tu esti aleasa inimi lui si sa isi vada de treaba. Poate sa se sinucida, iubitul tau nu are nici o vina, dragostea cu sila nu se facewinking. NEbuna o fi dar in cateva zile ai sa vezi ca se va lasa pagubasa vazand ca va tineti tari amandoi pe pozitie happy
Succes.
Ciaowinking

6 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Ma bucur ca pentru tine ca el sa hotarat sa se intoarca la tine si sa formati o familie felicitari. Fosta lui ameninta ca se sinucide deoarece crede ca asa il va face sa se intoarca la ea.Cel mai bine este ca el sa vb cu ea sa ii explice situatia apoi sa va vedeti de viata voastra si sa va cresteti copilasul vostru impreuna va doresc mult noroc si fericire

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Frumos din partea lui ca te-a ales pe tine si cred ca se simte vinovat dupa ce a facut sa te lase singura
sa-i explice fostei prietene cum sta treaba si sa inteleaga.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Ma bucur pentru voi 2big grinhappy pai nu prea ai ce face, lasa timpul sa rezolve rana din inima fostei sale prietene.o sa isi revina ea.si o sa isi gaseasca alt prieten.si nu, nu e prea devreme.cam pe la varsta asta s-a casatorit si maicameahappy bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce chestie... Acum, am o trilema. Cine este nebun? Tu, el, sau ea? Cine crezi ca-ti poate raspunde "lamuritor" aici? Te bagi ca tuta in situatii de rahat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer sa zic, felicitari pentru fetita, pe nebuna lasati'o naiba ca o sa se plictiseasca.
Voi traiti'va viata.
Darr tu esti sigura ca vrei sa fi cu el toata viata, e neaparat sa va casatoriti?
Si pe voi ce va unit acesc copil, frica ta de a nu avea o responsabilitatea atat de mare?

| catalina00546 a răspuns:

2011 be like: