| alice2308 a întrebat:

Buna, daca organul baiatului nu a intrat in organul meu doar pe langa este posibil sa raman insarcinata?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce inseamna "pe langa"?
L-a bagat in anus sau in alta parte?

| alice2308 explică (pentru Violleta2022):

Da, in anus

| Violleta2022 a răspuns (pentru alice2308):

Nu stiu cati anisori ai, dar evident ori esti foarte mica ori total lipsita de educatie, ca-n anus este imposibil sa ramana cineva garvida.
Tu asta crezi ca maica-ta te-a facut prin fund si tot pe acolo ti-a dat nastere, pe unde ies fecalele?

| alice2308 explică (pentru Violleta2022):

Scuza ma, nu in anus nici in gaura doar pe langa gaura

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Hyperion7 a răspuns:

Nu e nicio șansă de sarcina

| Madaxo97 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat oriunde în apropierea vaginului, nu poți rămâne gravidă.

| just4ubr2015 a răspuns:

Da exista riscul sa ramai 60% gravida

| alice2308 explică (pentru just4ubr2015):

Tin sa mentionez ca nu si a dat drumul ci doar,, s au frecat una de alta"

| hahahahehehe a răspuns (pentru alice2308):

Stai linistita, nu ramai insarcinata, lichidul trebuie sa intre in vagin ca sa ramai insarcinata.

| Delyae a răspuns:

Nu.