| Flori543 a întrebat:

Daca sunt in perioada fertila si am facut sex neprotejat si nu a ejacuat deloc in mine, nu a durat mult. Sunt sanse sa ramân însărcinată?

Răspuns Câştigător
| vocea a răspuns:

Nu ai cum sa ramai gravida daca nu a ejaculat in tine, dar trebuie sa fii sigura ca nu a scapat nici un pic, alfel sunt sanse mari, te sfatuiesc sa te protejezi pe viitor si ar fi trebuit sa iei anticonceptionale.

| Flori543 explică (pentru vocea):

Nu avea cum sa scape. A ejacuat pe burta/sâni laughing. Si după nu am mai continuat sa facem dragoste

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. Cel putin teoretic pe baza oricarui calcul al probabilitatilor. happy

| Alicezzz a răspuns:

Da exista sanse. Acum asteapta sa iti vina menstruatia la ziua cand tr sa isi vina si daca te intarzie iti faci un test de sarcina! Si daca a ejaculat afara, nu ai de unde sa stii ca el s-a putut controla in timpul actului sexual plus lichidul pre'ejaculator deci sanse minime exista, dar pe viitor nu va mai "jucati" asa daca nu iti doresti un bebe.

| Flori543 explică (pentru Alicezzz):

El a scos-o cu mult timp înainte sa ejacueze. Si după nu am mai continuat sa facem nimic

| Alicezzz a răspuns (pentru Flori543):

Flori asa sa fie cum spui tu, dar pe viitor evita contactul sexual neprotejat.

| Bishopp a răspuns:

Da sunt sanse. Minime dar exista! Daca nu vrei sa mai stai stresata cel mai bine este sa o faci protejat. Iti poti lua un test de sarcina dupa o saptamana doua ca sa scapi de stres.
Grija mare!