| Mihaela024 a întrebat:

Bună,dacă sunt pe ciclu și si-a dat drumul în mine, pot rămâne însărcinată

2 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Nu, dar nu mai experimentati asa cu sanatatea voastra!
Protejeaza-ti sanatatea folosind prezervativ. Te protejezi de sarcini nedorite si de BTS (Boli cu Transmitere Sexuala).

| Robert2526 a răspuns:

In mod normal nu, dar exista o mica sansa daca se aliniaza planetele ( sa fii la finalul perioadei menstruale iar ciclul tau menstrual sa fie unul cu o perioada foliculara foarte scurta). Am intalnit cazuri de acest gen, desi este ceva rar, chiar se intampla