| anonim_4396 a întrebat:

Daca un baiat din clasa cu tine,te gadila,iti ia apararea,incearca sa te curentezelaughing (cu jaluzelele din clasa) si daca se uita pe furis la tine in timpul orelor ce credeti ca o insemna?
Problema cea mai mare e ca se gadila cu cea mai mare dusmanca a mea,ce as putea sa fac ca el sa o mai lase pe,,aia" in pace?
P.s:sunt timida si`mi place de el, iar el e o fire mai tupeista!
Multumesc astept raspunsurii!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Cred ca te place, ori ii esti pur si simplu simpatica. PAi, incearca sa te duci sa te bagi in seama cu el cand o "Gadila" pe ea. "intrerupe-i " cum ar venii.

| neutrino a răspuns:

Asta inseamna ca si tu si dusmanca ta sunteti tipe bune. Si atunci, cum sa va lase in pace, in conditiile in care si voua va place?