| M a întrebat:

Buna!
Daca un baiat ma claxoneaza(il cunosc si nu-i taranlaughing ) si se uita profund la mine ce inseamna? e mai mare ca mine

Răspuns Câştigător
| ionika17 a răspuns:

Te place vrea sa fi a luiwinking

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Crezi ca neaparat trebuie sa insemne ceva? A vazut si el o tipa "buna" pe strada,aceasta fiind tu si,cand a realizat ca te si stie, a claxonat de bucurie! Nu fa o telenovela din asta, fii mai realista...

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Vrea sa ti-o traga, pe romaneste, dar daca te ''priveste profuuuund'' eu cred ca e vorba de marea dragostelaughing.

Trezeste-te...se uita si el la un fund de femeie sau, pur si simplu, saracul te saluta!

| Libelle a răspuns:

Cum te mai claxoneaza pe tine mai claxoneaza inca 10 pe km, si totasa se uita si la ele.Si asta spune tooot.

| Debb a răspuns:

Inseamna "Vai cat e de buna asta..." sau ceva de genuu. Ai grija sa nu faca accidente din cauza ta tongue.

| Radioactive a răspuns:

Sunt mai multe posibilitati:
1. Ii alunecase mana pe claxon(ceea ce ar fi imposibil daca se si uita la tine)
2. Deranjai circulatia(desi ma indoiesc) big grin
3. Vroia sa te saulte(posibil)
4. Te place(la fel de posibil)
5. Nu-l cunosti si e totusi cam taran (hm!)

| Diana1d a răspuns:

Te vrea!

| Fineti_4499 a răspuns:

Poi omu poate te place si nu se poate manifesta decat prin a te claxona, poate nu are tupeu sa iti spuna ceva...sau poate e genul de om care stii tu claxoneaza ''curve'', si vrea doar de o partida de sex...

| Narocius a răspuns:

E nebun...