| Thesimplecat a întrebat:

Daca un baiat spune ca o fata este foarte nepasatoare si timida dar totusi nu se desparte de ea caci nu vrea sa fie iar singur, ce inseamna? Ofer funda multumesc!

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Ca nu a gasit inca pe alta care sa i suporte superficialitatea si ifosele si se complace intr o relatie cu o fata pe nu stie s o aprecieze cu adevarat. Doar fiindca se teme de singuratate.

| Andrea39 a răspuns:

Este posibil să aștepte ca acea fată să se schimbe. Dacă totuși a ramas cu ea inseamă că ține la ea si nu vrea să o piardă. Cu totul că el a spus " că nu vrea să fie iar singur", din moment ce nu s-a despartit indiferent de ce ar spune e clar ca inca o iubește.