| allexxL a întrebat:

Buna!big grinam o intrebare la care m-ar putea ajuta si baietii si fetele.Cum ar trebui sa ma comport cu o fata? ce ar trebui sa ii spun? Mai multe raspunsuri! multumesc!winking

Răspuns Câştigător
| Catrinn a răspuns:

Buna! Ar trebuie sa fii tu. Nu te da drept, baiatul "perfect". Fii tandru, arata-i cu adevarat ce simti, daca acea persoana este mai timida ascult-o, fa-o sa se simta in largul ei. Vorbeste-i frumos, daca te deranjeaza anumite aspecte la ea spune-i-le, dar mai subtil sa nu o deranjeze. Daca ceilalti au o parere proasta despre persoana iubita nu-i lua in seama, daca-i asculti nu va fi bine.Trebuie sa fiti doar voi doi nu si cei din jur. Daca te comporti adecvat vei primi dragostea ei si veti fi fericiti.
Bafta!

2 răspunsuri:
| Andreeeeea_2521 a răspuns:

Comporta-te natural.Nu cauta raspunsuri..Pentru ca depinde de fata de tine.de voi 2

| DnX a răspuns:

Frate, cu o fata trebui mereu sa te comporti exemplar sa ii spui cat de frumoasa e, cat te bucuri ca ai cunoscut-o, sa ii aduci complimente despre parul, ochii hainele ei, dar vezi nu exagera, pentru ca de multe ori trebui sa fi si tu insuti dar trebui sa stii cand sa faci asta. Sper ca te-am ajutat. FUNDA?