| adinutzadina a întrebat:

Buna dati-mi si mie niste ideei pentru a face niste evenimente pe facebook... cele mai interesante prmesc funda+vot, sorry de categorie

3 răspunsuri:
| EvellineDub a răspuns:

E plin pe facebook de evenimente fara niciun sens, stupide, unu in plus nu ajuta cu nimic.Deci gaseste ceva mai bun de facut.

| deniisu a răspuns:

Lasa evenimentele:Oca oricum i plin facebook de evenimente idioate si fara sens...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit scuza asta de zeci de ori. Chiar asa sa ne batem joc?