| xDudeee a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de facebook. gen: Duda Dã, Portocala Criss... Funda+Vot! Daca se poate originalee!(scuze. categoria)

Răspuns Câştigător
| AnyAda a răspuns:

Crazy Kid, Crazy CriSs, Funny KID, JuSt mE, Black^White, Rainbow CrisS, Cris and criS, Flower Power, DanceCriss, BlackMEwhite, Juice with happy.

3 răspunsuri:
| plasticstyle a răspuns:

Hannah montana de la disney

| katherinne a răspuns:

Bubbu,Criss XD,Cryss Meow,Cryss si atat,Cryss bla bla.,Cryss bă,Cryss Cioco(de la ciocolatatongue),Chris etc,Cryss haha,Cryss crazy,Capsuna Cryss,Cryss aww,Cryss RAWR, Cryss te iubeste, Cryss kid... Funda?batting eyelashes

| mihai4bmx a răspuns:

CRYSS cRY,Cryss xd, Just cryss, Cryss (cu tm sus in colt)fundawinking