| gabytzax a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de cadou de ziua indragostitilor pentru iubitu meu va rog.

Răspuns Câştigător
| dafy a răspuns:

Buna gabi
eu cred ca ar aprecia foarte mult ceva facut de tine, ceva prin care sa ii arati ca ai pus suflet.eu de exemplu i.am facut prietenului meu un tort in forma de inimioara de ziua noastra si apoi l.am chemat la mine si am papat aman2 si a fost foarte placuta atmosfera si el a stiut sa aprecieze.
sper sa.ti fi fost de ajutor si tit doresc mult succes
pupici

6 răspunsuri:
| Juliiee a răspuns:

Pai de exemplu, poti sa-i cumperi o perna cu " Pentru cel mai bun iubit" sau sa revervi o masa la restaurantul vostru preferat, un week`end numai voi 2, sa-i cumperi un parfum, ceas de mana, sunt multe variante, depinde si ce-i place lui :*. Sper ca te-am ajutat :d

| RxTx a răspuns:

Un sex oral si sa ii inghiti sperma
sau un sex normal dar fara prezervativi si sa ii dai voie sa ejaculeze in vaginul tau de mai multe ori in aceeasi seara fara sa te faci ca nu iti place
ca nu iti convinte...
asta ar fi un cadou pe care si-lar dori ori ce barbat

| IsBlacks a răspuns:

Ceva semnificativ nu neaparat scumphappy

| scoobyd00 a răspuns:

Sedinta de masaj in 2 sa spa.

| mih1990 a răspuns:

Iti pot spune ce i-am luat eu.Un puzzle magnetic,un breloc si umeras de clanta personalizat ( http://www.ideaplaza.ro/......lizat.html ).Vreau sa dau comanda si de un tort in forma de inima+niste baloane care o sa fie prin camera atunci cand ajunge acasa.

| bigradu91 a răspuns:

2 curve sau ce a spus ionreparatorul