| fourfivesix a întrebat:

Dau funda! As dori sa va cer o parere. Eu si cu iubita mea ne-am certat duminica si nu ne-am despartit sau asa ceva, dar ea imi reproseaza ca nu o fac fericita, ca o tratez doar ca pe o prietena, nu ca pe o iubita, si ca nu o bag in seama. Si zilnic imi spune chestiile astea. Ce as putea face sa o surprind placut?

2 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Incep sa cred ca acest comportament e specific masculin...

| UngUrU777 a răspuns:

Ceva facut de tine... zcriei :Te iubesc cu petale de trandafiri, fai clatite in forma de inima etc!