| anonimus_1935 a întrebat:

Dau fundawinking
As vrea sa cunosc mai multe despre fete. chiar orice stiu destule lucruri.
din cate imi imaginez eu dar vreau sa stiu mai mult. Rog seriozitate:p

Cine este dispusa imi raspunda la cateva intrebari sau ma rog sa imi zica ce ma intereseaza sa-mi lase id sau sa imi dea add: bingo_k69
dau si funda! mersi!

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Te ajut eu daca vrei.

5 răspunsuri:
| RzC_2505 a răspuns:

Depinde ce ai vrea sa stii, nu toate fetele sunt la fel si nu exista un manual de instructiuni pe care il deschizi si pe urma sti ce sa faci. cel mai bine inveti pe pielea ta, intra intr-un anturaj cu mai multe fete sa vezi cum se comporta daca esti asa curios, un sfat doua poti primi in legatura cu o anumita situatie dar este prea generala intrebarea ta happy mult noroc

| CNP a răspuns:

De ce nu intrebi aici? asa pot sa raspunda toate fetele care vor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... fetele in primul rand nu sun la fel toate unele fete sunt mai romantice carora le plac romantismul sinceritatea unele sunt mai rebele agitate nu le place romantismul si altele. une sunt fitoase de aia le zic la alea cu fite, fite de bani gata, le plac numa ce vor ele nici nu vb cu toti de parca ele nu ar fi oamani sau alti nu trebuie respectati si sunt multe dac vrei mai multe da-mi add

| anonimus_1935 explică:

De ce nu le pun aici?
pentru ca sunt intrebari care vreau sa le pun in particular happy