| Miha.Ella. a întrebat:

de 2 zile am intalnit un baiat pe mess in prima zi am vb cam4-5 ore neam sp cam fiecare lucru despre noi. a 2 zi am vb si m-a intrebat daca as fi dispusa sa incep o relatzie cu el (eu am 15 ani si sunt din sv el 19 ani si este din costantzabig grin ) dar mia sp ca 20 octombrie se va muta la sv nu stiu ce sa-i raspund imi place de el :X... mi-a dat nr de tel si mi-a zis sa-i dau raspunsul in 2 zile... voi ce sp?

Răspuns Câştigător
| mariutza a răspuns:

Unde este dragoste.varsta nu mai conteaza...de exp intre parintii mei sunt 11 ani diferenta...infine nu cont... poate ar trebui sa mai astepti sa va cunoasteti mai bine... daca chiar va iubiti si ai incredere in el dcc nu... dar totusi nu se stie niciodata.ai grija... k in capsorul lui de 19 anisori ii mai trece si cuvantul "sex"...

Bafta! si ai grija :*

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu vreau sa par paranoic sau nebun, dar mai citeste si tu pe net despre traficul de persoane... De unde stii cine e in celalalt capat al firului cu adevarat?
Si daca chiar are 19 ani de unde stii ce vrea? Ori chiar nu banuiesti?

| Georgiana2905 a răspuns:

Dupa cum ne-ai zis si tu noua, voi2 va cunoasteti de prea putin timp. 2 zile nu inseamna nimic. In aceste 2 zile nu ai cum sa-ti dai seama de comportamentul acestui baiat sau de felul lui de a fi, de a se comporta cu tine. Ar fi bine sa nu te impacientezi in a da un raspuns urgent. Astepta sa se mute. Constanta... un baiat de constanta. Eeee, mai astepta. E asa disperat in a-si face o iubita incat isi cauta una pe net inca dinaintea sosirii lui la SV? Repet:asteapta sa ajunga. Dupa mai vezi tu.

| cioko19 a răspuns:

Doamneee.va cunoasteti doar de pe YM! .Relatie? nici nu va cunoasteti fata-n fata.nimic.dar va ganditi deja la o relatie?
Renunta la lumea virtuala draga mea, iesi si tu pe afarawinking

| alessyca a răspuns:

Degeaba esti atat de entuziasmata, pentru ca iti poti face alta impresie despre el dupa intalnire.Eu zic ca momentat sa continuati sa vorbitii pe mess si la telefon si sa-i dai un raspuns cand o sa va intalniti...

| yoannah a răspuns:

ȘI tu ai 15 huh?
Pai gândește-te și tu la ce vrea un băiat de 19 anistraight face
In priml rand tu esti doar o adolescenta, iar el e major.
Si știi și tu cum sunt baietiirolling eyes
Dar dacă tu ai vb cu el și ai încredere în el nu-i nici o problemawinking
So think about it!winking
Byye!:*

| gyanina a răspuns:

Bla bla blachatterbox... uh chiar crezi ca se muta?laughing imifine

| shade a răspuns:

Poate nu e treaba mea, DAR este prea mare diferentade ani intre voi doi, si vor aparea probleme pentru ca u la 15 ani ai altra treaba, el la 19 are cu totul alceva in cap.Nu ar vi prea cuviincios sa te combini cu el pentru ca vor aparea discomforturi morale si sexuale intre voi doi... dar daca vrei sa incerci.nu te tine nimeni! Nu ia-i furat inima ai primit-o cadou! Dar unu dintre voi doi tot se va lupta cu lacrimile! Muuult noroc!

| georgy_7464 a răspuns:

Eu zic sa va mai intalniti, sa va cunoasteti mai bine iar daca tu consideri ca merita de ce nu.Insa ai foarte mare grija mai ales ca ai doar 15 ani.Eu m-am cunoscut cu prietenul meu tot pe mess si suntem impreuna de 1 an si 9 luni, iar acum locuim impreuna, dar eu am 28 ani. Ce sa--ti zic, succes si ai foatrte mare grija.Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si v-ati aratat unul altuia hicinciurilebatting eyelashes?
Stai sa ma dau si eu o data cu capu de perete sa vad daca pot sa-ti dau si eu un raspuns la fel de stupid ca ceilalti...nup, nu pot, sorry! poate maine, si cand te gandesti ca pereti sunt de beton... ufffhee hee
straight face eu ti-as fi lasat timp de raspuns pana faci 18 ani...bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing esti ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga Miahela, asteapta mai degraba sa se mute, ca sa-l cunosti.Asa, in spatele unui calculator, fiecare poate sa pretinda ce vrea despre el. Putina rabdare, nu strica!

| raza-de-soare a răspuns:

Pff...km complicat... ceilalti km au dreptate...nu prea ar trebui sa ai incredere in el... e destul de mare... dar poti incerca. daca vezi ca ceva nu e in regula ii poti da papucii rapid...nu se stie poate totusi nu e ca ceilalti baiei si e de treabahappy
bafta:*

| andreea133 a răspuns:

Daca est adevarat ca el vine in sv inseamna ca tu vei accepta. daca nu tu vei pastra o relatie pe mess