| Sk8BN a întrebat:

de 5 zile am inceput sa ies pe afara cu cu un prieten foarte bun din copilarie, iar prietena mea de 2 zile le tot spune celor de la bloc sa nu mai vorbeasca cu mine si sa intre la mine in casa cand am geamul deschis(ceea ce au si facut). De ce credeti ca face asta? Ea a insemnat totul pentru mine, chiar m-am lasat de fumat pentru ea.crying(

8 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

-Poate ca nu i-a convenit faptul ca petreci mult timp cu amicii tai.Trebuie totusi sa faci o anumita diferenta intre timpul petrecut cu ea si cel petrecut cu prieteni.
-Insa exista posibilitatea ca tu sa fi gresit altundeva.Incearca sa analizezi acele 2 zile, si sa-ti dai seama unde si cu ce ai gresit fata de ea. (poate ceea ce face e un fel de razbunare)
Totusi, daca a inceput sa faca asa ceva inseamna ca nu e o persoana in care poti avea incredere si poate e mai bine sa uiti de ea. Insa stiu ca e greu sa renunti la o persoana draga asa ca mai bine incearca sa porti o discutie cu ea intre 4 ochi.
- Faptul ca te-ai lasat de fumat pentru ea e un gest frumos pe care ea nu stie sa-l aprecieze, poate, dar eu zic sa nu te apuci din nou orice ar fi.

| MyFirstLove a răspuns:

Prietena?! asta nu-i prietena. Dupa cum se vede cam fierbe ca tu iesi cu acel baiat, acum poti sa vezi cine ii cu adevarat prieten.

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

E clar geloasa! Poate nu ii place ca petreci prea mult timp cu el.Eu zic sa ramai cu el si sa ii arati ca nu te afecteaza.

| broOonetsSsyka1 a răspuns:

Inseamna ca nu tie prietena. Si ca opate ca ea il place pe acel baiat cu care eishi tu si vrea sa se razbune... Mai bien ai incerca sa vb cu ea sa vezi ce a indemnato sa faca asta. D Nu stiu ce sa zic dar daca a facut asta asa aiurea ar fi mai bien sa nu imi vb cu ea big grin Eu cred ca e o falsa orice iai fi facut daca iti era pr adevarata nu facea asta sad
Bafta. Sper ca te-am ajutat big grin

| mady007 a răspuns:

Cel mai probabil e ca ea e foarte geloasa din faptul ca petreci mai mult timp cu prietenul tau decat cu ea si incearca sa se razbune intr-un fel pentru ati atrage atentia unde ai gresitlaughing...

Sigur asta e pentru ca am patit-o si euhappy

| sonia_6457 a răspuns:

E asa sunt unele prietene false sunt geloase si renunta la prietenia cu tine... de fumat de sfatui sa nu mai faci asta iak yawn baiatu ala cupleazate cu el sa ii faci in ciuda sa vada ca nu inseamna mult pentru tine prietenia ei daca face una ca asta iak yawn

| d33nis a răspuns:

Ia-o de cap si zii " fa ****i dumnezeii mati da de cand pui tu lumea sa intre la mine in casa pe geam? tu vrei sa te nenorocesc cu bataia? " si sa vezi cum se calmeaza rolling on the floor) in fine... vezi tu ce inseamna o gaura in prezervativ? astfel de caterinci genetice sad

| AlinutzaBienkutza a răspuns:

Bine zice d33nis!