| GirlyBrunette a întrebat:

de abia m-am despartit de prieten si sincer de abia asteptam sa scap de el au fost 5 luni naspa si oriqm as vrea sa revin al fostul cu care eram inainte de el pentru inca il iubesc si stiu ca si el pe mine dar are un orgoliu prostesc in el si vrea sa ma faca sa sufar la fel cum a suferit el cand eu l-am lasat...nu stiu mai merita sa continui sa incerc sa il fac sa inteleaga ca inca il iubesc? si daca da cum sa fac? fundakiss

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

De ce l-ai lasat? Tu te-ai despartit de el si tot tu vrei sa te impaci cu el? E ceva gen: Sa ling unde am scuipat. Pe bune acum! Si nu e orgoliu ceea ce face el, ci iti plateste cu aceeasi moneda. Daca a tinut la tine poate inca mai tine si da, poate mai are rost sa vorbesti cu el. Nu strica niciodata sa incerci si nu ai de pierdut nimic.

5 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

@Michelin
Cum exista atat de multa prostie intr-o fiinta umana ca tine?

| newname a răspuns:

Daca tu zici ca te mai iubeste fostul atunci poti sal intorci doar ca el a suferit oliaca chind l-ai parasit da daca te iubeste cu adevarat te va erta iti va erta totul

| Alice a răspuns:

Sincer e complicatoh go on nu mai incerca sa te dai la elhappy in primul rand saluta ce faci alea alea si cand te imbratisaja incearca un pic sa-l respingi. Folosestete de baietul acela care te place deoarece sa`r putea sa-l faci sa "te vrea" mai mult. va fi super gelos puppy dog eyes. Si te va baga mai mult in seama. Si poate o sa-si dea seama ca sunteti unu pentru altu day dreaming.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu te sfatuiesc sa te uiti putin la emisiunea,, Sa te prezint parintilor", episodul de ieri!
Asa se intampla cand esti nehotarata! Mai ales ca el are si un orgoliu poate de neintrecut, vei suferi mai mult langa el acum, daca vrei sa fii cu fostul impreuna!
Deci mai concret... lumea asta e plina de baieti si fete (la tine nu e cazul), asa ca astea fiind spuse te rog sa ii lasi pe amandoi deodata ce l-ai parasit pe unul pentru altul si pe altul pentru precedentulwinking.
Sper ca ti-am fost de folos!
Poate te gandesti la o fundita...big grin
Succes!

| TimurIulian a răspuns:

Pai daca l-ai lasat pe primul pentru al doi-lea, inseamna ca era mai bun decat primul. Si daca l-ai lasat si pe al doi-lea de ce te-ai intoarce la primul?