| llliii a întrebat:

De acum un an imi place mult de un baiat si el nu stie. Suntem prieteni de 7 ani... dar acum s-a mutat la alta scoala si ne vedem doar sambata si duminica, el are 14 ani si eu am 13 jumate si nu stiu ce sa fac ca eu vreau sa fiu cu el da mie imi este frica ca daca nu o sa vrea nu o sa mai vorbeasca cu mine sau o sa ma ignode si asta cred ca doare cel mai mult ...ve rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

Incearca sa fii mai indrazneata putin. Vei vedea ca va fi bine. Daca nu vei fi tu vor fi altele. Asa-i ca nu vrei asta?
Bafta!

7 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

S-a mutat.ar trebui si apoi raspundeti istetilor.useri!

| Rares20funde a răspuns:

Doare.Am incercat si eu odata cu o fata de la scoala. Mi-a dat un nu si am ramas socatlaughing. Dar daca il placi si nu poti sa ii spui ii dai un biletel.

| llliii explică:

Da nu stiu el este raper si eu sunt rockerita si nu sh daca o sa ii convina ca suntem putini diferiti dar eu merg pe principiul contrariile se atrag asa ca nu sh

| llliii explică:

Va rog sa ma mai ajutati ca eu tot nu am rezolvat problema asta

| Hassel a răspuns:

Pai e ciudat ca iti place el de destul de mult timp si nu ai indraznit sa-i spui ce simti...si e posibil ca el sa-si fi dat seama ca-l placiwinkingIa-ti inima in dinti si intr-o zi cand te intalnesti cu el spune-i asa, ca o gluma, sivezi ce zicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

May should not grow up? you have only 13 years old... I should not think about it. You know him for 6 years? at age 7? what is this love?

| Onu_2759 a răspuns:

Ai putea sa vorbesti cu el prin mesaje...
Si ia-l cu chestii de genu "Vezi ca daca mai vorbesti asa cu mine s-ar putea sa ma indragosteesc"
sau "Ce bine arati azi."
Cand sunteti doar voi doi poti sa il atingi intamplator pe mana.
Spune`i ca are ceva pe fata si incearca sa il mangai.
Poti face diferite chestii.Incearca. Nu ai nimic de pierdut.
Insa daca vezi ca nu reactioneaza ca lumea la un din chestiile astea pastreaza putin distanta. Adica nu-l stresa si chestii de genu`. happy
Sper ca ti-am fost de ajutor macar putin` :*