| Paturik a întrebat:

De aproximativ o saptamana si putin sunt impreuna cu un baiat.Pe 13 este ziua lui de nastere, iar pe 14 este Ziua Indragostitilor. Vreau sa-i fac un cadou potrivit.Eu voiam sa scot o poza cu noi, cumpar o rama draguta si asta e cadoul. Vreau ceva simbolic.Alte idei daca imi puteti da v-asi fi foarte recunoscatoare.Multumesc.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca sunteti doar de o saptamana impreuna, nu stiu cat de potrivita este fotografia voastra inramata, desi e un termen de stabilitate si o declaratie de suflet sincer, deschis spre dragoste!

Poate ca ar fi mai potrivita o bratara de piele cu insertii metalice, un 13 de agatat la gat sau alt semn mai rebel putin,cum poarta azi majoritatea baietilor,un mouse cu laser,o curea stilata,un set bricheta-pix,o pernuta draguta,o cana termorezistenta pe care apare scrisul doar cand se incalzeste,un tricou cu un text haios,o clepsidra ca sigur n-are, in nici un caz ceva care se consuma si se termina(parfum, trabuc, etc.).
Iti poti alege cate ceva din ce ti-am scris aici, cred ca cele mai multe i se potrivesc.
La multi ani!
happy

| Paturik explică (pentru greece12):

Multumesc.Eu vreau sa-i fac ceva de suflet.Plus ca ne sitiiiiiiam de la inceputul anului scolar. Vreau ceva romantic, sa isi aduca de mine mult timp, sa nu se rupa / strice. sa fie ceva dragut.

| alinyooooo a răspuns:

Nu stiu eu zic sa ii dai poza cu voi doi pe 14 februarie iar pe 13 sa ii cumperi un parfum sau un ceas sau un portofel. Adica nu poti sa amesteci ambele zile pentru ca si el o sa iti dea un cadau de ziua indragostitilor parerea mea. Sper ca am fost de ajutor kiss. Primesc funda:-D

| Paturik explică (pentru alinyooooo):

Nu, am vorbit cu el si i-am spus ca ii voi lua un cadou frumos pentru ambele zile si a zis ca da, normal. plus ca sunt pe " banii parintilor ".winking e mai greu.